OIL CONTROL MOBİL HİDROLİK VALFLER
ÜRÜNLER
Çelik gövdeli valfler: Gövdeler yüksek kaliteli çelikten üretilmiştir ve çinko sarı pasivasyonla güçlendirilmiş malzemeyle kaplanmıştır. Bu ürünlerin maksimum basınç değerlerine sık sık çıkılan ağır işlerde kullanılması önerilir.

Alüminyum gövdeli valfler: Gövdeler yüksek dayanıklı dövme alüminyumdan üretilmiştir ve isteğe bağlı olarak siyah anodize edilebilir. Bu ürünler maksimum basınç değerlerine sık sık çıkılmayan ya da düşük basınçlarda çalışan sıradan işlerde kullanılabir.

Kartriçler ve diğer parçalar: Ürünler en kaliteli çelikten üretilip boyutları, tam ve hassas kontrol ile yüksek üretim kapasitesini birleştiren en gelişmiş makineler ile işlenmiştir.Çelik bileşenlerin,(özellikle popetler ve oturdukları parçalar) ısıl işlemleri özellikle bu üretim döngüleri için geliştirilmiş ve son derece gelişmiş bilgisayarlı otomatik cihazlar tarafından yapılmaktadır.Bütün çelik dış parçalar çinko sarı pasivasyonla güçlendirilmiş malzemeyle kaplanmıştır.

Valf Büyüklükleri (Portlar): G boyutları (BSPP) G 1/4 ‘den G 1 1/4 ‘a kadar standart ; SAE boyutları JIS ya da metric delikler isteğe bağlı olarak üretilebilmektedir.
Sızdırmazlık Elemanları - Keçeler:
O-Rings:
Akrilonitril/butadien ‘den üretilmişlerdir ,yaygın olarak BUNA-N (ya da NBR, ASTM’ye göre), standart sıcaklık aralığı -30°C ve +100°C (-22°F ve +212°F).Yüksek sıcalıklar için viton keçeler önerilir.
Destek halkaları ve Kayma halkaları: Politetrafloroetilenile (PTFE), ya da BUNA-N(NBR) ile güçlendirilmiştir.