ITEM MODÜLER ALÜMİNYUM PROFİL ALT YAPILI MAKİNA İNŞAA SİSTEM VE ELEMANLARI

Item olarak kimliğimiz 30 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz satandartlar ve değerlere dayanır. Bu sağlam kuruluş sizin için güvenilir bir ortak olarak gelecekteki zorlukları yönetmenize imkan sağlar. Sizi bu fırsatı daha fazla keşfetmeye davet ediyoruz.

ŞİRKET PROFİLİ - ŞİRKETLER GRUBU

Item kendini gelişime ve makine yapı elemanları ile diğer işler için yüksek kaliteli bileşenlerinin küresel dağıtımına adamış orta büyüklükte başarılı bir şirketler grubudur. Bu bileşenleri kullanarak müşterilerimiz sadece kendileri için değil müşterileri adına da verimli bir şekilde üretim, montaj ve akış işlemleri için çok çeşitli üretim teçhizatı geliştirir tasarlar ve kurar. Ürünlerimizi kullanarak müşterilerimiz kendi asıl işlerine yoğunlaşırlar ve kendi işlerini en ekonomik şekilde optimize ederler. Şirketin girişimci bağımsızlığı ve sürdürülebilir kazanç becerisi onun sürekli ve büyüme odaklı sorumlu kurumsal politikalarının temel taşlarındandır. Bu gelişmeler ışığında ve müşterilerimizin güvenilir bir ortağı olan kimliğimizle yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Sonuç olarak; Düşünceleriniz bizim için çok değerlidir...

ÜRÜNLER



MB yapı kit sistemleri çeşitli yollarla makine kurmak, makine üretmek, delmek ve tüm üretim hatları için birleştirilebilir. Ürün grupları temel işlevlerine göre ürün kataloğunda çeşitli gurplara ayrılmıştır. MB yapı sisteminde modüler parçalar makine mühendisliği, muhafaza ve koruma sistemleri ve çalışma tezgahı tasarım alanında sistem çözümleri sağlar.
  • Temel Elemanlar
  • Döşeme Elemanları
  • Bağlantı Elemanları
  • Kulp ve kilitler
  • Panel Elemanları
  • Özel Elemanlar
  • Kurulum Elemanları
  • Dinamik Elemanlar
  • Yardımcı Elemanlar
  • Profiller St -Çelik-
  • Temel Elemanlar
  • Hat D30
ÜRÜN KODU
ÜRÜN ADI

0.0.440.75
Sound-Insulating Material 20mm, anthracite

0.0.476.25
Document Holder 8 Frame A3

0.0.658.39
Multi-wall Sheet 4.5 mm PP, grey

0.0.610.22
Cap 8 80x32, black

0.0.668.91
Packaging Tape Dispenser

0.0.642.23
Tube Holder 6 D30

0.0.667.54
Roller Conveyor 6 80x40 Fastening Bracket D30

8.0.008.54
Hexagon Socket Head Cap Screw DIN 912 M12x60, bright zinc-plated

0.0.641.78
Roller Conveyor St Guide Rail z ESD, black

0.0.294.03
Roller D14

0.0.457.78
Angle Clamp Bracket 8 with Clamp Lever

0.0.668.04
Drive Set 8 80 D80/D34

0.0.634.78
Cup Holder 8, grey

0.0.624.95
T-Slot Nut 10 St M10, heavy-duty, bright zinc-plated

0.0.620.42
Castor D30-23, signal red similar to RAL 3001

0.0.489.46
Cover Profile 8, red, similar to RAL 3003

0.0.651.79
EPA Sticker D10

0.0.265.39
Cap 8 160x40, black

0.0.614.40
T-Slot Nut 5 St 2xM4-18, bright zinc-plated

8.0.006.39
Countersunk Screw DIN 7991 M8x25, bright zinc-plated

0.0.473.88
Profile 8 240x28, natural

0.0.411.15
Angle Bracket Set 8 40x40

0.0.663.60
Socket 33° M45 2 Gang, white, similar to RAL 9010

0.0.664.87
Tray Stop Profile 8 50x10 ESD, natural

0.0.265.15
Door Rabbet 8

0.0.641.36
Partition Base Plate D400 z, white aluminium, similar to RAL 9006

0.0.007.40
Base Plate/Transport Plate 12 120x120, M12, black

0.0.439.37
Foot Clamp D60, black

0.0.473.27
Security Lock compact, 230 V AC

8.0.003.36
Flat Mushroom Head Screw M6x10, bright zinc-plated

0.0.409.15
Cap 8 R40/80-45°, black

0.0.362.00
Timing-Belt Counter-Reverse Unit 8 R25

0.0.633.95
Distribution Strip RCD Unit

0.0.428.27
Sheet Material Al 2mm, cold rolled (not degreased)

0.0.434.50
Rubber Insert D30, black

0.0.622.29
Castor Rail 8 Cap 40x40

0.0.458.17
Connection Profile 8 240, natural

0.0.442.06
Bolt 8 D10 c, bright zinc-plated

0.0.496.03
Knuckle Foot X D80, M16x100, white aluminium, similar to RAL 9006

8.0.003.74
Flat Mushroom Head Screw M8x14, bright zinc-plated

0.0.600.56
Base Plate/Transport Plate X 8 80x80, M16, white aluminium, similar to RAL 9006

8.0.002.77
Flat Mushroom Head Screw M4x8, bright zinc-plated

0.0.489.09
Hinge 6/8 Al PP4, light duty

0.0.664.70
Supply Profile 8 180x50 Assembly Set, white aluminium, similar to RAL 9006

0.0.473.81
Sliding-Door Catch Set

0.0.609.63
Profile M W60x30x6 E, natural

0.0.653.82
Fastening Set 8 D30

0.0.418.48
Support Profile 120 with grooves 8, natural

0.0.602.39
Castor D100 swivel antistatic

0.0.633.13
Table Top 25-1200x750 plastic coated, grey, similar to RAL 7035

0.0.641.23
Tube Protector D30x13, grey

0.0.628.40
Roller Conveyor 8 D30

0.0.655.64
Hexagon Socket Head Cap Screw DIN 912 M10x80, bright zinc-plated

1.0.001.09
Castor D80 swivel with double-brake, stainless

0.0.390.02
Shaft-Clamp Profile 5 D6, natural

0.0.427.68
Profile 8 R40/80-90°, natural

0.0.483.59
Hinge Leaf 8 80x40

0.0.647.66
Shelf 8 320-600 with Raised Edge

8.0.001.20
Hexagon Socket Head Cap Screw DIN 912 M6x30, bright zinc-plated

0.0.463.54
Conveyor Roller TRA50 (Chain-Driven), Bearing Block Set

0.0.665.51
Partition Profile K56 K ? XMS, grey similar to RAL 7046

0.0.391.35
Handle PA 120, black

0.0.414.34
Bearing Block F-KGT Universal

0.0.460.35
C-Rail, Bearing Set 5 D6 1R

0.0.387.08
Slide Cap 8 80x80 D25, black

0.0.663.56
Socket 33° M45 1 Gang, white, similar to RAL 9010

0.0.601.21
Foot Cap X 8 40x40 light, grey similar to RAL 7042

0.0.655.07
Hexagon Socket Head Cap Screw DIN 912 M6x8, bright zinc-plated

0.0.616.26
Saw Cut Mitred for Small Cross-Sections

0.0.462.33
C-Rail, Bearing Unit 8 K

0.0.613.22
T-Slot Nut F 6 St M5, bright zinc-plated

0.0.626.90
Cap 8 40x40, rubber coated

0.0.337.31
Proximity-Switch Fastening Set 8

0.3.004.62
Earthing Terminal 6

0.0.659.41
Flat Mushroom Head Screw M10x25, bright zinc-plated

0.0.614.71
Panel-Clamping Strip 8 8-10mm, grey similar to RAL 7042

0.0.653.13
Stairway Assembly Set GP 60°

0.0.655.95
Slide Profile LRF 8 D14 160x28, natural

0.0.628.55
Drill D5.5

0.0.443.02
Groove Profile 8 Al M4-60, natural

0.0.647.93
Key with T-Handle TX30

0.0.667.19
Castor D100 swivel with double-brake 140x110 antistatic

0.0.633.43
Castor D100 swivel 120x40

0.0.624.93
Profile 10 50x50 E, natural

0.0.663.47
Partition Profile K76 K, grey

7.0.002.74
Conduit Profile U 80x80 E, natural

0.0.476.22
Document Holder 8 A4

0.0.652.48
Roller Conveyor Al, Fastening Bracket D30

0.0.641.96
Hinge 10 PA 10/8, right, grey similar to RAL 7042

0.0.647.14
Step Profile Bracket Set 8 320

0.0.602.44
Knuckle Foot X D40, M8x60, grey similar to RAL 7042

0.0.664.56
Roller D11-23, grey similar to RAL 7042

0.0.444.09
Adapter Plate Clamping Profile N5, natural

8.0.008.23
Hexagon Socket Head Cap Screw DIN 912 M3x5, bright zinc-plated

0.0.642.55
Automatic Flat Bracket Set 8 120x120 Al

0.0.196.86
Bracket 8 40 flat, black

0.0.439.15
Base Plate/Transport Plate 6 60x60, M10, black

0.0.619.40
Locking System 6, Double-Beard Lock with grip, right-hand application

0.0.196.50
Clamp Profile 8 40x40, natural

0.0.608.69
Ball Joint 8, Socket